Kola Brabec

Virtuální prohlídka

O nás

V dubnu 1990 po návratu z 1,5letého povinného působení v „uniformě“ Dukla Louny přede mnou stálo rozhodnutí vrátit se na Vysokou školu do Liberce, nastoupit do konstrukce jednoho ze strojírenských závodů v našem výběžku anebo se pokusit v nově nastalé době využít naprosté svobody rozhodování o všem ve svém životě a věnovat se tomu, co mě opravdu nejvíce bavilo a tak jsem začal s „KOLAŘINOU“.

Po začátcích na burzách, prodeji z „dětského pokoje“ a servisování kol v jednom rumburském sklepě, začíná v srpnu 1991 prodejna „KOLA Brabec“ v Nádražní ulici v Rumburku...

Poté začal opravdový cirkus... Po počátečním pronájmu obchodu následovala dražba obchodu v rámci malé privatizace a následně několik let dluhů, práce, ale hlavně naprosté svobody poznávání ve všech oblastech života.

Prodejna tedy „běží“ více než 22 let, za tu dobu se zde vystřídalo několik skvělých lidí coby prodavačů a mechaniků.

Aktivity obchodu se postupně rozšířily i o pořádání sportovních a kuturních akcí a v posledním desetiletí především o cyklocestování.

Práce se tak stala mě i mým spolupracovníkům opravdovým koníčkem a tak doufám, že všichni, co jste se s námi potkali a potkáváte, to na našem přístupu k obchodu a vším s tím spojeném poznáváte...

Pavel Brabec

Kola Brabec

Značky

AUTHOR KELLYS SUPERIOR

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.